Imieniny: Bogny, Walerii

Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty. Pamiętaj, że dzień ten radosny. W miłość jest poczęty.

Z okazji zbliżający się Świąt Bożego Narodzenia, 22.12.2023r. w Szkole Podstawowej w Mikołajowicach odbyły się klasowe wigilie.

Przy dźwiękach kolęd, składając sobie z serc płynące życzenia świąteczne, uczniowie wszystkich klas rozpoczęli wigilijne ucztowanie. W ten szczególny, magiczny czas, kiedy spełniają się najskrytsze marzenia, grono pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach składają z serc płynące życzenia

Niech Święta Bożego Narodzenia, przyniosą radość, pokój i wzajemną życzliwość. Niechaj staną się źródłem wzmacniania ducha, który pomoże spełnić najskrytsze marzenia! .

A Nowy Rok 2024 niech przyniesie wiarę w sercu i światło w mroku.