2. SP Mikołajowice

Dyżury Dyrektora Szkoły:

Pani dyrektor Anklewicz-Siczek - Bartoszów - wtorki godz. 12.00 - 14.30

Pani wicedyrektor Ulc - Mikołajowice - środy - godz. 9.00 - 13.00

oraz w dniach zebrań klasowych z rodzicami.

Strefuś z wizytą w Mikołajowicach

W dniu 19 lutego 2024 r. do klasy I „b” , Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach zawitali goście LSSE w Legnicy.

Z wizytą w teatrze

Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach 14 lutego w Walentynki, po raz kolejny odwiedzili Teatr im. Heleny Modrzejewski w Legnicy.

W karnawale, w karnawale ...

W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowy Jest naprawdę pomysłowy, Można przebrać się za jeża, Krasnoludka lub rycerza. Wszędzie sami przebierańcy, Zorro w czarnej masce tańczy, i Smerfetka razem z nim, Nie wiadomo kto jest kim..

„Dziewczynka z zapałkami”

5 stycznia w Szkole Podstawowej w Mikołajowicach odbyło się przedstawienie noworoczne pt. „Dziewczynka z zapałkami”.

Czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje ?

Na to nurtujące, nie tylko dzieci, ale również dorosłych pytanie, próbowali odpowiedzi udzielić bohaterowie przedstawienia teatralnego pt. „Czy Mikołaj naprawdę istnieje?”.

Bezpieczni w internecie

12.12.2023 r. kolejny raz w tym roku szkolnym, uczniów Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach odwiedzili zaprzyjaźnieni policjanci.

„Mała książka – wielki człowiek”

Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach bierze udział, w kolejnej edycji kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.

Z wizytą w teatrze

30 listopada z okazji zbliżających się Mikołajek uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach, wybrali się do teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy na spektakl pt. „Baśń o pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze”

Święty Andrzej ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.

„Andrzejki” nazwa zwyczaju pochodzi od imienia Andrzej, którego imieniny przypadają na 30 listopada. Andrzejki obchodzono na terenie Niemiec, Szwajcarii, Polski, Litwy oraz całej Europy Środkowo-Wschodniej.