Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Nasze przedszkole

"Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu

- o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć,

marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat..."

R.Fulghum

Nasze przedszkole od 1 września 2010 r. mieści się w nowej siedzibie przy Zespole Szkół w Legnickim Polu. Z wychowania przedszkolnego mogą korzystać dzieci w wieku od 3- 5 lat.

Mamy do zaoferowania Państwa pociechom przestronne sale zajęciowe wyposażone w nowoczesny sprzęt m.in. tablice interaktywne. Posiadamy duży   plac zabaw, który zapewnia maluchom bezpieczeństwo i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez wykwalifikowaną i ciągle doskonaląca się kadrę pedagogiczną. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także  realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt dzieci w przedszkolu poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej  oraz przyrodniczej. Stwarzamy  możliwość  uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru i muzeum. Zapewniamy  pomoc psychologiczno - pedagogiczną oraz indywidualne zajęcia z BIOFEEDBACKU. Ponadto oferujemy szeroką gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

• "Mali odkrywcy";
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia plastyczne z elementami arteterapii;

Przygotowujemy nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i  rodzicom. Zapewniamy dogodne godziny otwarcia  oraz  elektroniczną rejestrację pobytu dziecka.