Zawody strzeleckie Gminy Legnickie Pole

W dniu 29.10.2022 r. Szkolna Sekcja Strzelecka oraz Szkolny Poczet Sztandarowy wzięły udział w uroczystościach związanych z Narodowym Świętem Niepodległości RP oraz Zawodach strzeleckich Gminy Legnickie Pole, które odbyły się na strzelnicy Stowarzyszenia "Kryza" w miejscowości Krotoszyce.

Dzieci i młodzież znajdowały się pod opieką nauczyciela/ instruktora PZSS Karola Siwoni, który jednocześnie pełnił funkcję jednego z Sędziów głównych turnieju. Uczniowie wraz dorosłymi w ramach zawodów sportowych rywalizowali w kilku konkurencjach strzeleckich: karabin pneumatyczny, karabin sportowy, pistolet sportowy (bocznego zapłonu). Najwyższe osiągnięcia zanotowali: kat. dziewczynki: Katarzyna Wan 2 miejsce (Psp), Nikola Paruch 3 miejsce (Psp), kat. chłopcy: Kamil Ślązak 1 miejsce (Psp), Emil Hajduk 2 miejsce (Psp), Mikołaj Skupień 3 miejsce (Psp), kat. dziewczynki: Dominika Piórek 1 miejsce (Ksp), Katarzyna Wan 2 miejsce (Ksp), kat. chłopcy: Emil Hajduk 2 miejsce (Ksp), kat. drużynowa Szkolna Sekcja Strzelecka 2 miejsce (Kpn).
Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!