"Chodź pomaluj mój świat…"

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu mogą świętować swoje niezwykłe osiągnięcia podczas XX Pleneru Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, zorganizowanego przez TPD oddział okręgowy w Legnicy. Wydarzenie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu (GOKiS) w Kunicach, gdzie młodzi artyści mieli okazję zaprezentować piękno zakątków okolicy.

Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ uczestnicy zaprezentowali niezwykłe talenty i kreatywność w swoich pracach. Jednakże dwóch uczniów szczególnie wyróżniło się spośród innych. Sebastian Medyk zdobył 1 miejsce, natomiast Michał Płaskoń – wyróżnienie.

Praca Sebastiana Medyka została doceniona przez jury za jej wyjątkowy wyraz artystyczny oraz oryginalność. Jego praca przyciągnęła uwagę widzów i zdobyła uznanie za sposób, w jaki oddał piękno okolicy. W nagrodę otrzymał słuchawki bezprzewodowe.

Michał Płaskoń również zasłużył na uwagę jury swoją pracą, która wyróżniała się kreatywnością i umiejętnością ukazania piękna otaczającego świata. Zdobył wyróżnienie oraz nagrodę w postaci gry planszowej.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu w XX Plenerze Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej są dowodem na ich wyjątkowe talenty, pasję do sztuki oraz zdolności twórcze. To osiągnięcie nie tylko stanowi uznanie dla nich samych, ale również dla szkoły i nauczycieli, którzy ich wspierali.